Amaca Göre Çiçekler
 Çiçek Çeşitleri
 Fiyata Göre Çiçekler
 Müşteri Hizmetleri

 

AnasayfaHakkımızda Ödeme Güvenlik TeslimatSipariş Takibiİletişim
Garanti Koşulları

 

 

Değerli müşterimiz,

inegolcicekci.com olarak

Sitemizden siparişi verilen tüm çiçekler için tazelik ve tasarım kalitesini % 100 garanti etmekteyiz. Doğrudan doğruya bizim tarafımızdan teslimatı yapılan ve anlaşmalı çiçekçiler tarafından teslim edilen tüm siparişlerde kaliteyi ve tazeliği esas almaktayız ve bunu sıkı bir şekilde denetlemekteyiz. Teslim edilen bir çiçeğin belirli standartların altında olması veya alıcı tarafından taze bulunmaması halinde herhangi bir ek ücret edilmeksizin yenisi ile değiştirilir.

SİPARİŞLERDE DEĞİŞİKLİK

Teslim Tarihi Değişiklikleri

Siparişin teslim saatinden 3 saat öncesine kadar teslim tarih ve saatini değiştirebilirsiniz. Bunun için sizden ilave ücret talep edilmez. Teslim tarihi değişikliklerini lütfen bize e mail veya telefon ile bildiriniz.

Adres Değişiklikleri

Siparişiniz (hazırlanmış olsa bile) henüz yola çıkmamış ise adres değişikliği yapabilirsiniz. Adres değişiklikleri için sizden(çok uzak bir nokta değilse ) ilave ücret talep edilmez. Adres değişikliklerini lütfen bize telefon veya  e mail ile bildiriniz.

SİPARİŞİN İPTALİ

Siparişin teslim saatinden 2 saat öncesine kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bu durumda kredi kartınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmez ve herhangi bir ad altında ödeme yapmanız gerekmez. Kredi kartınızdan tahsilat yapılmış ise, tahsilat edilen miktarın tamamı iade edilir. Sipariş iptallerini lütfen bize telefon ile bildiriniz.

SORUMLULUK

Sipariş, tahsilat ve teslimat ile ilgili tüm işlemlerde Arda Çiçekçiliğin  ve lojistik destek sağlayan firmaların ve anlaşmalı çiçekçilerin sorumluluğu yalnızca siparişi verilen ürünün toplamda ödediğiniz bedeli kadardır.

 

inegolcicekci.com müşterilerimizin gönül rahatlığı ve güvenle siparişlerini göndermeleri için tüm enerjisi ile çalışmaktadır

Bizim için önemli olan müşterilerimizin emanetini  bize verdiği sorumluluğu en iyi ve en güzel şekilde sonuçlandırmaktır.

                                                            inegolcicekci.com  Sizin için mutluluk taşır...

                                                                                   Saygılarımızla

 
  Akoren   Aksehir   Altinapa   Beysehir   Cihanbeyli   Cumra   Derbent   Derebucak   Doganhisar   Emirgazi   Eregli   Halkapinar   ilgin   Karapinar   Karatay   Konya   Kulu   Meram   Selcuklu   Seydisehir   Taskent   Yunak
  Fiyata Göre Çiçekler
20..50 TL Arası çiçekler
50..75 TL Arası çiçekler
75..100 TL Arası çiçekler
100 TL ve Üzeri çiçekler
  Faydalı Bilgiler
Saksı Çiçeği Bakımı
Çiçeklerin Anlamı
Burçlar ve Çiçekler
Toprak Seçimi
  Müşteri Hizmetleri
Nasıl Sipariş verebilirim?
Siparişim Nerede?
Hizli Teslimat Bölgeleri
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Google +
  İletişim
Adreslerimiz
Google Maps
  Bu site Ciceklive© Çiçekçi E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır  
Üye Ol
Şifremi Unuttum
-