Amaca Göre Çiçekler
 Çiçek Çeşitleri
 Fiyata Göre Çiçekler
 Müşteri Hizmetleri

 

AnasayfaHakkımızda Ödeme Güvenlik TeslimatSipariş Takibiİletişim
İptal & İade Prosedürü

 

İptal & İade Prosedürü

SİPARİŞİN İPTALİ

 1 - Siparişin teslim saatinden 2 saat öncesine kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bu durumda kredi kartınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmez ve herhangi bir ad altında ödeme yapmanız gerekmez. Kredi kartınızdan tahsilat yapılmış veya havale Eft ile ödeme yapılmış ise, tahsilat edilen miktarın sadece geri ödeme sırasında bankanın havale ve eft için kestiği masraf miktarı düşüldükten sonra ödemenizin geri kalan miktarı  havale ve eft için 2 iş günü kredi kartı için 5 iş günü içinde iade edilir . Sipariş iptallerini lütfen bize  e mail veya  telefon ile bildiriniz.

  2-  Siparişinizi teslimat  aşamasında (Yolda iken) iptal edebilirsiniz ancak hizmet sırasında oluşan zaman kaybı ve nakliye masrafı  göz önünde bulundurularak yapılan ödemeden İnegöl içi siparişleriniz için (25.00 TL) yurt içi siparişleriniz için (35,00 TL) iptal ücreti  kesilerek ödemeniz iade edilir.

  3-  Yurt dışı siparişleriniz için iptal süresi verilen saat dilimi itibari ile 6 saat içinde iptal edebilirsiniz bunun için sizden sadece (20,00 TL) faks telefon komisyon ücreti tahsil edilir . Bu saat diliminde sonra siparişiniz için iptal mümkün olmuyor ancak tarih ve saat aynı ülke ve şehir içinde adres değişikliği yapabilirsiniz.

 SİPARİŞ İADESİ

 Siparişinizi teslimat sürecinden sonra  tazeliği, ürünlerin adeti, verilen sipariş ile teslim edilen ürünün aynı veya benzer olmaması teslimat sürecinde aşırı geçikme  gibi tereddütleriniz ve şikayetleriniz var ise firmamız ile telefon yada  email ile hemen irtibata geçerek siparişiniz için değiştirme yada iade talebinde bulunabilirsiniz. İade için teslimat saati problemleri ile ilgili aynı gün  tazelik farklı ürün problemleri ile ilgili  ertesi gün saat :18:00 ' e kadar bildirimlerinizi yaparak siparişlerinizi iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu süreler dışında siparişinizin iadesi ve geri ödemesi mümkün olmamaktadır

  Durum tespiti yapılıp Sipariş İade süreci tamamlandıktan hemen sonra ödemeniz  belirttiğiniz hesaba yada kredi kartına her hangi bir kesinti olmadan  yatırılacaktır.

 inegolcicekci.com'da bu problemlerden hiç birisi şu ana kadar yaşanmamış olup her hangi istenmeyen olumsuz durumda üzerine düşen görevini en hızlı şekilde yerine getirecektir.

 

SORUMLULUK

Sipariş, tahsilat ve teslimat ile ilgili tüm işlemlerde inegolcicekci.com bankasının ve lojistik destek sağlayan firmaların ve anlaşmalı çiçekçilerin sorumluluğu yalnızca siparişi verilen ürünün toplamda ödediğiniz bedeli kadardır.

 

Değerli müşterimiz,

Görüşleriniz sizin için daha kaliteli hizmetler üretmemiz geleceğe sağlam adımlar atmamız ve kendimizi izlememiz  denetlemmeiz adına bizim için çok önemlidir. Lütfen olumlu olumsuz  düşüncelerinizi bize bildiriniz. 

   

                                                  Saygılarımızla

İNEGÖL ARDA ÇİÇEKÇİLİK

 
  Akoren   Aksehir   Altinapa   Beysehir   Cihanbeyli   Cumra   Derbent   Derebucak   Doganhisar   Emirgazi   Eregli   Halkapinar   ilgin   Karapinar   Karatay   Konya   Kulu   Meram   Selcuklu   Seydisehir   Taskent   Yunak
  Fiyata Göre Çiçekler
20..50 TL Arası çiçekler
50..75 TL Arası çiçekler
75..100 TL Arası çiçekler
100 TL ve Üzeri çiçekler
  Faydalı Bilgiler
Saksı Çiçeği Bakımı
Çiçeklerin Anlamı
Burçlar ve Çiçekler
Toprak Seçimi
  Müşteri Hizmetleri
Nasıl Sipariş verebilirim?
Siparişim Nerede?
Hizli Teslimat Bölgeleri
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Google +
  İletişim
Adreslerimiz
Google Maps
  Bu site Ciceklive© Çiçekçi E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır  
Üye Ol
Şifremi Unuttum
-